Hakkımızda

Temeli 2019 senesinde atılan kopekbilimi.com projemiz, hayvansever ekibimizin bir araya gelmesi ve karşılıklı olarak tecrübelerini paylaşmaları ile şekillendi. Hayatımızı evcil dostlarımızla paylaşıyor, onları önemsiyor ve seviyoruz. Eve her döndüğümüzde bizi heyecanla karşılayan kıymetli canların ihtiyaçlarını kavramak ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Paylaştığımız her bilgiyi, kendini köpek dostlarımıza adamış ve onların mutluluğunu, kendi mutluluğu olarak gören ekibimizin özenli çalışmaları ile hazırlıyoruz. Ve içeriklerimizi hazırlarken profesyonel destek almayı ihmal etmiyoruz.

Köpekbilimi ailesi olarak hedefimiz köpek sağlığı, köpek ırkları, ırkların özellikleri, eğitimleri, beslenmeleri ve diğer yararlı bilgileri sunarak Türkiye’nin en gelişmiş platformu olmak. Bu sayede siz değerli hayvanseverler ile bir araya gelerek, köpek dostlarımızın mutlu ve sağlıklı bir ömür sürmesi için sorumluluğumuzu yerine getirmek istiyoruz.

Umarız değerli dostlarınız ve sizler için fark yaratabilir, birlikte geçireceğiniz güzel günlere katkı sağlayabiliriz. Ailemize hoşgeldiniz…